Viliam Štrelinger

výkonný riaditeľ festivalu

Producent a produkčný. Pracoval na úspešných slovenských filmoch ako Kandidát, Čiara, či Amnestie. Šesť rokov pôsobil ako finančný riaditeľ Visegrad Film Fóra. Produkoval niekoľko online reklám a online seriálov.

Maroš Hečko

umelecký riaditeľ festivalu

Zakladateľ Festivalu AZYL, etablovaný slovenský producent, scenárista a hudobník. Autor úspešných filmových, televíznych a rádiových projektov (100názorov, OdVeci). Napísal niekoľko románov a spolupracoval na mnohých filmoch. V súčasnosti sa venuje scenáristickej a filmovej tvorbe. Jeho posledným kinofilmom, bol film Zátopek, ktorý koprodukoval.

Patrícia Alexia Pošová

programová koordinátorka

Vyštudovala Produkciu audiovizuálneho umenia na VŠMU. Má za sebou rok mediálnej komunikácie na Akadémii umení. Ako produkčná a koordinátorka sa podieľala na príprave viacerých filmových a hudobných festivalov (Festival AZYL 2021, Febiofest, VFF, Fest Anča, Pohoda, Jazzové dni a iné).

Filip Kubiš

technický koordinátor

Bývalý hlavný koordinátor Festivalu Azyl v rokoch 2004–2008, aktuálne facilitátor a biznis konzultant, pôsobil v startupových projektoch. Zaujíma sa o psychológiu, bojové športy, IT a film.

Dominika Vanková

produkcia

Dominika Vanková je absolventka VŠMU, Katedry produkcie a distribúcie. Pracovala ako koordinátorka produkcie na filmoch Amnestie, Zátopek a Slovo. Na pripravovanom filme Láska hory prenáša a seriáli KRIMI KRAJ v produkcii TV JOJ figurovala ako druhý asistent réžie.

Dominika Kramerová

grafická dizajnérka

Slovenská grafická dizajnérka, ktorá počas posledných 10 rokov prešla od štúdia dizajnu v NYC, cez pracovné projekty v Tel Avive, Prahe a momentálne žije a pracuje ako freelancerka na Malte. Zameriava sa na dizajn identity, ilustráciu a obalový dizajn.

Daniela Grečnerová

reklama a marketing

Vyštudovala Fakultu masmediálnej komunikácie v Trnave. Pracovala vo Fun Rádiu,
Zoznam.sk, spoluzakladateľka BeatBan.sk, a výherkyňa Startupawards.sk roku 2015 s projektom Tootoot.fm. Momentálne je CEO a PR manažér v agentúre House of ukulele.

Matej Žilák

IT podpora, web

Programátor s vyše 10 ročnými skúsenosťami vo webových aj mobilných technológiách. Okrem freelancingu sa venuje aj vzdelávaniu mladých programátorov a podieľal sa na rôznorodých projektoch (eDoku, Vectary, Kniha_FM, 100názorov). Medzi jeho hobby patrí vývoj hier a tvorba tvrdej muziky.

Jaro Alman

administratívna podpora

Dlhoročná podpora festivalu.